Altınboy
Ana Sayfa Hakk?m?zda Referans Bayi ?leti?im
KALİTE KONTROL ve
LAB. TEST CİHAZLARI
 

Altınboy İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

Firmamız uzun yıllardır Elektrostatik Toz Boya, Boyahanelere ve Endüstriyel sektörlere yönelik kalite kontrol ve test cihazları, Otomotiv sektörüne yönelik Boya kalınlık ölçüm ve Endoskop cihazları, Boyahanelerde kullanılan Askı ve Maskeleme malzemeleri pazarlamaktadır. Boyahane yeni tesis veya yenileme yatırımlarında Kardan, Monorail ve PowderFree Konveyör yatırım konularında proje çalışması yapmaktadır. Boyahane verimliliği ve kontaminasyon ile yüzey kirliliği problemleri çözümlerinde Speedy Cleaner Konveyör iç ve dış temizleyici özel fırça sistemleri ile sektöre hizmet vermektedir.

Türkiye Genel Mümessili olduğumuz Alman Automation firması boya/kaplama kalınlık ölçüm cihazları pazarında lider kuruluş olup Qnix markasıyla sektöre yönelik geniş ürün gamına sahiptir. Mümessilliğini yaptığımız bir diğer firma olan İsveçli Hang On şirketi ise Maskeleme ve Askılama sistemleri konusunda Avrupa'daki en büyük şirkettir.

Hang On markası altında standart ürünlerin yanı sıra müşterilerimizin boyahanelerine özel askı sistemleri ve boyanması istenmeyen yerler için spesifik çözümler sunmaktayız. Toz ve Yaş Boyahanelere yönelik ve boya üretici firma kalite kontrol ve üretim laboratuarlarına yönelik olarak; parlaklık ölçüm cihazı, Cross-Cut yapışma testi bıçağı, konik ve silindirik bükme testi cihazları, deformasyon ve darbe testi cihazları, sertlik testi cihazı, termograf ve kürlenme öncesi toz boya kalınlığı ölçümü cihazları pazarlamaktayız.

Firmamız Elektrostatik Toz Boya alanında dünyanın önde gelen markalarından birisi olan IGP Toz Boyalarının Türkiye tek yetkili mümessilliğini de yapmaktadır. Korozyon önleyici astar boyalardan çeşitli endüstriyel kullanımlara göre değişen geniş ürün yelpazesi, özel renkleri ve enerji tasarrufu sağlayan özel boyalarıyla müşterilerimize IGP markasının hizmetini sunmaktayız.

Altınboy, Alman Heine markasının Rigid - Flexible Teknik Endoskopları ile Optik ürünlerinin Türkiye yetkili mümessilliğini de yapmaktadır. Firmamız Beyaz Eşya, Otomotiv yan sanayi, Alüminyum, Boru sanayi, her çeşit metal işleme, imalat ve makine ile boya fabrikalarına yüzey işlem teknolojileri konusunda hizmet vermektedir. Hedefimiz, sektördeki firmaların işletmelerinde ki boyahanelere yönelik her türlü yatırımlarda kabin, fırın ve konveyör sistemleri ile ilgili projelere yönelik en uygun çözümü üreterek kaliteli bir hizmet sunmaktır.

 
 
Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:6 No:526
Okmeydanı Şişli İstanbul Türkiye
Tel: +90 212 320 93 67      +90 212 222 87 01
Fax: +90 212 222 67 92